PB

I DOBROCZYNNY BIEG NADZIEI W KROŚNIE.

img 20170514 213926 18424139 1586469764738169 8554579311791115921 n

zdjęcia w galerii.

Szczytny cel zgromadził na starcie wielu zawodników podczas I Dobroczynnego Biegu Nadziei który odbył się w Krośnie. W imprezie wzięło udział kilkuset zawodników. Można było pobiegać i co najważniejsze wspomóc krośnieńskie Hospicjum. Wystarczyło kupić "pluszowe serce". Udało się zebrać ponad 13 tysięcy złotych.

Główny bieg i zawody nordic walking rozpoczęły się po zmroku. Na trasę ruszyło prawie 300 zawodników. Oczywiście bardzo liczna grupa biegaczy z MUKSu pojawiła się na starcie biegu. Najlepiej z Jedlicza zaprezentował się Mateusz Haczela który uplasował się w głównym biegu na 6 miejscu a Robert Janocha w nodric walking zaprezentował się również bardzo dobrze zajmując 3 miejsce.

Oprócz biegu głównego odbyły się biegi dla dzieci. Tam bardzo dobrze zaprezentowali się Szymon Zdzieba który zwyciężył w swoim biegu, w kolejnym biegu, drugie miejsce zajął brat Igor Zdzieba. Natomiast trzecia miejsce na dystansie 900 metrów zajęła Kasia Janocha a Aleksandra Świeboda w swojej kategorii uplasowała się również na trzecim miejscu. Gratulujemy