Biegi uliczne, Maroko 31.01.2018

PB

TAM JESZCZE NAS NIE BYŁO - MARCIN SANOCKI I JUSTYNA JASŁOWSKA Z MUKSu STARTOWALI W MAROKO W PÓŁMARATONIE I MARATONIE.

27535995 1971076339599640 1907552280 o 27605804 10210502039243284 150362278 o

zdjęcia w galerii.

W dniu 28 stycznia 2018 Marcin Sanocki i Justyna Jasłowska z Muks Podkarpacie Jedlicze wraz z zaprzyjaźnioną grupą Posmakuj Run Team startowali w półmaratonie i maratonie w północnej Afryce -Marrakech . Pogoda podczas zawodów była przepiękna, afrykańskie słońce i około 20 stopni . Na starcie półmaratonu zebrało się 5110 zawodników . Trasa zawodów biegła uliczkami Marrakechu wśród palm, drzew pomarańczy jak i kaktusów . Marcin Sanocki w półmaratonie na mecie pojawił się po 2:02:35 uplasował się w pierwszej połowie zawodników z całego świata na 2501 miejscu. Na starcie maratonu stanęło 869 zawodników Justyna Jasłowska z czasem 3:51:06 zajęła 37 miejsce na 111 w kategorii Open Kobiet