Nartorolki

Piotr Bril

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W BIEGACH NA NARTOROLKACH ZA NAMI, 03.10.2021, Jedlicze/Długie.

20211003 1157540 20211003 1203460

20211003 110424 20211003 113916

20211003 101034 20211003 112733

zdjęcia: http://www.muksjedlicze.pl/index.php/galeria/category/289-nartorolki-03-10-2021

wyniki poniżej

 

Bardzo dobre warunki atmosferyczne(ciepły słoneczny dzień), powitały w niedzielne przedpołudnie w Jedlicze/Długie, zawodników startujących w biegach na nartorolkach, rolkach, rowerkach, podczas Ogólnopolskich zawodów w biegach na nartorolkach - 03.10.2021. Na starcie stanęło około 100 uczestników w 16 kategoriach wiekowych a najmłodszy z nich miał zaledwie 5 lata. Obowiązywał styl dowolny, start interwałowy a dystanse od 200 metrów do 3 kilometrów. Głównym organizatorem był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze a współorganizatorami, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, Gmina Jedlicze, Koło Gospodyń w Długiem. Honorowy Patronat objęli: Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, Radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego Joanna Bril. Profesjonalny pomiar czasu zapewniła firma PifSport, Teresa i Felicjan Piwowar. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, zdobywcy miejsc 1-3 statuetki, medale, miejsca 1-6 dyplomy, koszulki. Ciepły posiłek w postaci fantastycznych zapiekanek, ciasta zapewniło niezastąpiąne w pomocy od wielu lat Panie z Koła Gospodyń w Długiem. Profesjonalne prowadzenie zawodów zajął się Pan Wojciech Tomkiewicz. W ceremonii otwarcia i wręczania nagród uczestniczyli: Radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego Joanna Bril, Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Piotr Woźniak, Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze Marcin Filip, Dyrektor GOSiR Jedlicze Wojciech Florczak, Piotr Bril prezes MUKS Podkarpacie Jedlicze, Radny Powiatu Krośnieńskiego, Mariusz Biskup członek zarządu MUKS Podkarpacie Jedlicze. 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze Składa Wielkie Podziękowania za Okazaną Pomoc: Gmina Jedlicze, GOSiR Jedlicze, Rollspeed, Delikatesy Groszek, Bank Spółdzielczy w Rymanowie,  Koło Gospodyń w Długiem, OSP Długie, OSP Poręby, Państwu Elżbiecie i Pawłowi Pitrusom oraz Wielu Osobom które pomogły w organizacji a szczególnie Rodzicom zawodników MUKS Podkarpacie Jedlicze. ZAPRASZAMY ZA ROK.

Ogólnopolskie Zawody w Biegach na Nartorolkach LISTA WYNIKÓW

Lokalizacja:

Długie Gm. Jedlicze

Data-Date:

03.10.2021

Czas startu: 11:00

JURY:

PARAMETRY

TRASY

 

DT PZN

Feliks PIWOWAR

Pętla [km]: TRASA [km]: HD [m]:

MC [m]:

3000

0

0

KIEROWNIK ZAWODÓW

 Piotr BRIL

SĘDZIA GŁÓWNY

 Mariusz Biskup

TC [m]:

0

 

Kat. chłopców ur. 2015 i młodsi , dyst. 200m

Wystartowało:      2 zaw.

Na liście:       2 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 

1.

100

2017

Jakubus Jakub

Ustrobna

0:02:30,8

 

0

2.

99

2016

Kochański Tymon

Jedlicze

0:02:38,0

+7,2

0

 
   

 

Kat. dziewcząt ur. 2015 i młodsze, dyst. 200m

Wystartowało:      2 zaw.

Na liście:       3 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 

1.

3

2015

Gryziec Emillia

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:01:56,7

 

0

2.

1

2016

Dąbrowska Maja

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:04:03,4

+2:06,7

0

DNS - nie stawił się na start

2       2016 Fundanicz Oliwia

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

 

Kat. chłopców ur. 2013-2014, dyst. 500m

Wystartowało:      3 zaw.

Na liście:       3 zaw.

1 m. - Pankiewicz Miłosz - Speed Jasło - 0:01:17,5

2 m. - Dorian Kobak - MUKS Podkarpacie Jedlicze - 0:01:30,6

3 m. - Dąbrowski Antoni - MUKS Podkarpacie Jedlicze - 0:02:15,9

 

Kat. dziewcząt ur. 2013-2014, dyst. 500m

Wystartowało:      1 zaw.

Na liście:       2 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 

1.

20

2013

Chudy Jagoda

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:02:08,7

 

0

DNS - nie stawił się na start

7       2013 Smolik Wiktoria

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

 
   

Kat. chłopców ur. 2011-2012, dyst. 500m

Wystartowało:      7 zaw.

Na liście:       7 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 
         

1.

15

2011

Leniek Krzysztof

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:04:57,8

 

0

2.

9

2012

Patlewicz Karol

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

0:05:37,0

+39,2

0

3.

11

2012

Zdzieba Igor

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:05:45,1

+47,3

0

4.

14

2011

Gryziec Gracjan

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:06:11,9

+1:14,1

0

5.

12

2012

Maciejowski Jakub

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:06:29,0

+1:31,2

0

6.

10

2011

Winarski Karol

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:06:40,2

+1:42,4

0

7.

13

2011

Munia Hubert

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:08:38,4

+3:40,6

0

 

Kat. dziewcząt ur. 2011-2012, dyst. 500m

Wystartowało:     10 zaw.

Na liście:     11 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 
         

1.

25

2011

Dutka Hanna

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:04:00,5

 

0

2.

24

2011

Wrona Antonina

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:04:17,1

+16,6

0

3.

21

2011

Maciaszkiewicz Joanna

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:04:19,8

+19,3

0

4.

16

2012

Bobrowska Malwina

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:04:40,0

+39,5

0

5.

8

2012

Madej Julia

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:04:41,1

+40,6

0

6.

26

2011

Zagórska Zuzanna

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:05:02,0

+1:01,5

0

7.

19

2012

Wojnar Nikola

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:05:13,7

+1:13,2

0

8.

18

2012

Macnar Maja

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:05:26,7

+1:26,2

0

9.

17

2012

Kochańska Wiktoria

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:06:53,3

+2:52,8

0

10.

22

2012

Machnik Maja

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:07:13,3

+3:12,8

0

 

DNS - nie stawił się na start

23       2012 Borek Klaudia

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

 

Kat. chłopców ur. 2009-2010, dyst. 3km

Wystartowało:     11 zaw.

Na liście:     14 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 
         

1.

28

2010

Dutka Stanisław

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:07:15,1

 

0

2.

35

2010

Franc Paweł

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:08:58,2

+1:43,1

0

3.

30

2010

Jania Oskar

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:10:02,1

+2:47,0

0

4.

40

2009

Winiarski Patryk

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:10:24,1

+3:09,0

0

5.

32

2010

Władyka Wojciech

SPEED Jasło

0:10:25,4

+3:10,3

0

6.

39

2009

Radwański Krzysztof

UKS USTROBNA

0:10:30,7

+3:15,6

0

7.

34

2010

Barzycki Franciszek

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

0:12:17,7

+5:02,6

0

8.

37

2009

Lawera Bartosz

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:14:45,6

+7:30,5

0

9.

38

2010

Patlewicz Julian

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

0:15:11,2

+7:56,1

0

10.

33

2010

Pasieka Jeremi

UKS USTROBNA

0:16:14,2

+8:59,1

0

11.

27

2009

Zaworski Michał

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:17:32,9

+10:17,8

0

 

Kat. dziewcząt ur. 2009-2010, dyst. 3km

 Wystartowało:     13 zaw.

Na liście:     15 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 

1.

54

2009

Fundanicz Amelia

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:08:17,7

 

0

2.

49

2009

Sędzimir Magdalena

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:08:27,7

+10,0

0

3.

42

2009

Biedroń Otylia

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:08:30,3

+12,6

0

4.

45

2009

Wojtunik Oliwia

SPEED Jasło

0:09:16,5

+58,8

0

5.

48

2009

Grasela Julia

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

0:09:39,7

+1:22,0

0

6.

41

2010

Dzietczyk Iga

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

0:10:32,1

+2:14,4

0

7.

43

2009

Pruchnik Weronika

SPEED Jasło

0:10:40,4

+2:22,7

0

8.

53

2010

Tuchowska Milena

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:11:25,4

+3:07,7

0

9.

46

2010

Półtorak Klara

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

0:12:42,5

+4:24,8

0

10.

51

2010

Jaskółka Gabriela

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:12:56,5

+4:38,8

0

11.

50

2010

Dybała Hanna

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

0:13:01,3

+4:43,6

0

12.

44

2010

Jakubus Nicola

UKS USTROBNA

0:13:58,5

+5:40,8

0

13.

47

2009

Machnik Roksana

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:16:24,0

+8:06,3

0

 DNS - nie stawił się na start

52

2010

Ruszelak Martyna

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

55

2010

Grzegorzak Julia

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

Kat. chłopców ur. 2007-2008, dyst. 3km

Wystartowało:      7 zaw.

 

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 
         

1.

56

2007

Kłapkowski Patryk

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:07:25,6

 

0

2.

58

2008

Zdzieba Szymon

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:07:57,0

+31,4

0

3.

57

2008

Błyskal Sławomir

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:08:11,3

+45,7

0

4.

59

2007

Bil Bartosz

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:08:23,4

+57,8

0

5.

60

2007

Turek Piotr

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

0:08:24,3

+58,7

0

6.

62

2007

Jakubikk Szymon

UKS USTROBNA

0:09:08,9

+1:43,3

0

7.

61

2008

Ziembikiewicz Dawid

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

0:10:30,8

+3:05,2

0

 

 

Kat. dziewcząt ur. 2007-2008, dyst. 3km

Wystartowało:     10 zaw.

Na liście:     12 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 
         

1.

71

2008

Jakubik Zuzanna

UKS USTROBNA

0:08:19,7

 

0

2.

73

2008

Germańska Oliwia

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:08:34,2

+14,5

0

3.

67

2008

Czuryło Zuzanna

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:08:41,4

+21,7

0

4.

72

2007

Szczepańska Maja

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

0:08:47,8

+28,1

0

5.

69

2008

Jarecka Kamila

SPEED Jasło

0:09:29,7

+1:10,0

0

6.

74

2008

Jakieła Amelia

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

0:09:39,9

+1:20,2

0

7.

66

2007

Zając Zuzanna

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

0:10:23,8

+2:04,1

0

8.

70

2008

Biesiada Wiktoria

SPEED Jasło

0:10:40,7

+2:21,0

0

9.

68

2008

Patlewicz Oliwia

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

0:10:42,5

+2:22,8

0

10.

63

2008

Kobak Oliwia

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:14:33,1

+6:13,4

0

 

DNS - nie stawił się na start

64

2007

Turek Sandra

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

65

2008

Król Julia

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

 

Kat. chłopców ur. 2005-2006, dyst. 3km

Wystartowało:      5 zaw.

Na liście:       6 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 
         

1.

77

2005

Tomaszek Hubert

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:06:04,7

 

0

2.

76

2005

Markowski Dawid

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:06:24,9

+20,2

0

3.

80

2005

Chmielowski Rafał

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:06:51,2

+46,5

0

4.

75

2006

Wojnar Adrian

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:07:49,2

+1:44,5

0

5.

78

2005

Turek Kasjan

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

0:07:57,8

+1:53,1

0

 

DNS - nie stawił się na start

79       2006 Mikulski Arkadiusz

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

 

Kat. dziewcząt ur. 2005-2006, dyst. 3km

Wystartowało:      4 zaw.

 

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 
         

1.

81

2006

Miszczak Hanna

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:07:05,9

 

0

2.

82

2006

Mróz Nikola

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:07:35,9

+30,0

0

3.

84

2006

Pernal Faustyna

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

0:09:03,5

+1:57,6

0

4.

83

2006

Patlewicz Martyna

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

0:09:21,1

+2:15,2

0

 

 

Kat. chłopców ur. 2003-2004, dyst. 3km

Wystartowało:      3 zaw.

Na liście:       3 zaw.

1.

86

2004

Ozga Jarosław

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

0:06:07,2

 

0

2.

85

2004

Biskup Jakub

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:06:44,8

+37,6

0

3.

87

2003

Maciejowski Karol

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:06:50,8

+43,6

0

 

Kat. dziewcząt ur. 2003-2004, dyst. 3km

Wystartowało:      2 zaw.

Na liście:       3 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 

1.

88

2003

Kwaśnik Emilia

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyk

0:07:30,5

 

0

2.

89

2004

Murdzek Julia

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

0:10:19,2

+2:48,7

0

DNS - nie stawił się na start

90       2003 Kłodowska Kaja

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

 

Kat. Mężczyzn ur. 2002 i st. dyst. 3km

Wystartowało:      2 zaw.

Na liście:       3 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 

1.

92

1973

Ciborowski Damian

SPEED Jasło

0:06:05,8

 

0

2.

91

1976

Gleń Robert

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:06:29,1

+23,3

0

DNS - nie stawił się na start

93       1961 Janocha Robert

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

 

Kat. KOBIET ur. 2002 i st., dyst. 3km

Wystartowało:      2 zaw.

Na liście:       3 zaw.

Msc

Nr startowy

Rok ur.

Nazwisko i Imię

Klub

WYNIK

Strata

PKT

 

1.

94

2000

Biskup Jagoda

MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

0:07:43,3

 

0

2.

95

1997

Cichoń Klaudia

IKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJ

0:08:37,2

+53,9

0

DNS - nie stawił się na start

96       1995 Szyszka Andżelika

MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SMS Ustrzyki

 

 

 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze

Adres biura:
ul. Tokarskich 5
38-460 Jedlicze

muksjedlicze@wp.pl
tel. 509 388 936
fax: 13 43 81 120

3.png1.png1.png0.png5.png7.png
1
Online

Autor i administrator strony: Krzysztof Śmigiel (27.03.2016)

Copyright © 2021 MUKS JEDLICZE. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2015 Nartorolki - MUKS JEDLICZE.
Powered by Joomla 1.7 Templates buy reliable web hosting